Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravím, tak mi bylo řečeno, že je drobet bordel v tom, jak se vede klub. Dobrá, tak aby každej měl šanci se podívat, na základní stanovy klubu, tak je tady vypíšu.

 

1. Chceš hrát, tak hraj!!!

2. Členem se může stát téměř kdokoliv, bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou zdatnost. Hlavní je odhodlání a snaha. Pokud je zájemci méně jak 18let, je potřeba, aby jeho účast v týmu povolil některý z rodičů nebo zákonný zástupce. Formulář na potvrzení povolení je ke stažení zde pod odkazem SOUHLAS S ČLENSTVÍM V KLUBU.

3. Zákaz kouření cigaret a pití alkoholu do 18ti let.

4. Zákaz jakéhokoliv užívání návykových a halucinogeních látek.

5. Každý z člený A.T.L., je poviný pužívat ochranné pomůcky(brýle, maska) a dodržovat bezpečnostní pravidla.

6. Zákaz používání pyrotechniky do 18ti let. Dále pak používat pyrotechniku bez platného průkazu na danou pyrotechnickou skupinu.

7. Zákaz používat pyrotechniku, obsahující prvky, které by mohli chemicky, biologicky nebo střepinově způsobit zranění.

8. Každý člen týmu A.T.L. je poviný se účastnit pravidelných "velkých" schůzí jednou za 6 měsíců a menších schůzí během roku.

9. Bodování na hodnosti se počítá, pokud je na akci nadpoloviční většina.

10. Za stránky, organizaci akcí a další nutné věci, pro vedení klubu je zodpovědnej ACE.

11. Pro přijetí/nepřijetí nových členů se hlasuje. Pokud se odhlasuje, že ANO / NE a to i při hlasování minima členů na předem hlášené schůzi, je tohle rozhodnutí definitivní.

12. Před hlasováním o přijetí nebo nepřijetí, je zájemce měsíc testován a podle tohoto zkoušení se dále určuje. Hodnotí se snaha, sehranost, týmový duch, společensknost a celkový dojem. Nechceme zkoušky z fyzičky nebo podobný extrémy.

13. Jako team by jsme se měli snažit se co nejvíc sjednotit a to jak ve vzhledu, tak ve hře. Mám na mysli taktiku hry(jednotlivých teamů), nášivky teamu, popřípadě vesty apod. Pokud se máme prezentovat, jako skupina, nemůžeme brát ohled na nechuť se drobet přizpůsobit. Pokud někdo vyloženě nebude souhlasit se sjednocením, bude veden, jako externí hráč a výhody klubu se na něj nebudou vztahovat a bude odproštěn od poplatků. Tady opět musí proběhnout hlasování(viz. bod 5), zda klub chce daného člověka, jako extera.

14. Každý team bude mít svýho velitele, který zodpovídá za funkci daného teamu. To znamená, organizace, řešení problémů, dohled nad členy teamu a komunikace s ACEM.

15. V dohledný době podám přihlášku na ministerstvo a založím OFICIÁLNÍ KLUB, takže kdo chce v klubu nadále být, ať si to rozmyslí pořádně.

16. Jakékoliv hrubé porušení bezpečnosti s následkem ublížení na zdraví kterémukoliv členu teamu, bude řešeno vyloučením z klubu a to bez vyjímek. Stejně tak se bude řešit například neustálé se odtrhávání od společných akcí, neúčasti na přípravách a stavbách, například bunkrů, porušování scénáře akce, nechuť se začlenit do svého teamu.

17. Kdokoliv bude chtít, pošlu mu e-mailem tabulku s poplatky, ať je přehled.

18. Za zranění během airsoftových aktivit, nese odpovědnost každý člen jednotlivě a sám.

 

Tyto stanovy budou doplňovány pro větší spokojenost všech členů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář