Jdi na obsah Jdi na menu
 


HISOB - Hide in the shadow of the bridge 18.7.2009

Tři mocenské vojenské aliance se rozhodly ukončit rozjeté boje po svým. Proto každá z nich vyslala jeden team, aby mu obstaral poslední článek na sestavení zbraně, která mu získá vojenskou převahu. Každý team je vysazen v 0900 hodin na okraji své základny a je vyslán do boje. Musí se dostat k mostu, pod kterým je potřebný prvek uschován. Musí se k němu dostat dříve, než teamy nepřátelských vojenských armád. Je potřeba zásilku získat, a odnést zpět na základnu do 1700 hodin. Pokud se tato mise nepodaří, prvek se při nezadání bezpečnostních kódů znehodnotí a bude již nepoužitelný. Snaha teamů je samozřejmě misi splnit co nejtišeji, ale pokud dojde ke kontaktu s nepřítelem, je potřeba hrozbu eliminovat za každou cenu.

"Čas je náš největší nepřítel!" shodli se generálové všech tří aliancí na přátelském briefingu

Proto je potřeba, aby se Tvůj tým vypořádal s tímto úkolem co nejlépe a nejrychleji. Bojuješ za svou vlast, své přátele a svůj život. Jestli se stále cítíš silný a odhodlaný, přihlaš se veliteli svého teamu.

A pamtujte NIKOHO NENECHÁVÁME VZADU. Pokud na konci mise nebude team úplný, budete popraveni za vraždu svého spolubojovníka a mise je neplatná.

 

V.I.P. PRISONER in Branišovice 20.9.2009

"Pane Prezidente, dostali jsme zprávu"

Tím to vše začalo. Unesli Generála ze Svazu náčelníků. Tento muž má velice cenné informace, které pokud by teroristé získali, může to ohrozit bezpečnost země a následně celé planety. Nesmí je získat. Prezident vyslal elitní tým, aby generála osvobodil a v bezpečí dopravil na SAVE POINT, odkud bude transportován zpět do Penthagonu.

Tým má povoleno eliminovat nepřítele jakýmkoliv způsobem. Pouze v místě, kde Generála drží, je výhradně zakázáno používat výbušniny, vzhledem k bezpečnosti zajatého rukojmí.

Akce se musí provést tiše a nejrychleji, jak to jen půjde.

Riziko: Stupeň 5

Důležitost operace: Stupeň 5

 

TOP SECRET

POSLEDNI KREST

 

Poté co se stoupenci hnuti S.O.L.T.E. proplížili mezi českými jednotkami narazili na opevněné lépe bráněné rakouské hranice. Rakouská armáda se dala slyšet ze se nebude zapojovat do žádné bojové akce. Bude jen čistě bránit své hranice. radikálové jsou nuceni se stáhnout a zahájit plán B. Najit vhodné místo s přistávací  plochou a možností vybudování radiostanice. S.O.L.T.E. se tedy nyní stáhlo do oblasti Hrudkova  kde našla opuštěné rekreační středisko Hájenka. opevnili se zde a začali s budováním radiostanice. Zatím však nikdo neví kde ale z leteckých snímků není vidět žádná aktivita na základně tudíž se domníváme že bude někde  v zalesněné oblasti pod chatkami. Čekáme tuhý odpor a proto AČR žádá podporu od USA. Navíc S.O.L.T.E. cestou zajala neznámí počet civilistů

 

 

ÚKOLY:

 

S.O.L.T.E.:

sraz přímo u hájenky v 8:45-9:30

1)opevnit se v rekreačním středisku

2)vybudovat a udržet radiostanici v zalesněné oblasti pod chatkami

3)vybudovat a udržet přistávací plochu na poli vedle rybníka

4)uchránit a postarat se o zajatce

 

S.O.L.T.E. vyhrává pokud se udrží  do 16:00

 

SPOJENECKE JEDNOTKY(USA a ACR):

sraz na vlakovém nádraží Vyšší Brod klášter v 9:45

1)najit a zničit radiostanici do 12:00

2)dobit středisko a převést zajatce do určené zony

3)obsadit a udržet přistávací zonu

 

SPOJENECKE JEDNOTKY(USA a ACR) vyhrávají po dokončení 2 a 3 úkolu

 

pro S.O.L.T.E. je čas srazu upraven na takto časné hodiny pro to aby mohli vybudovat základnu a další časti svého úkolu. SPOJENCI začnou útočit v 10:30 kdekoli kolem bojového pole. je proto nutné být připraven.

 

Obrazek     LAST RESORT     Obrazek

Skupina rebelujících členů vojenské skupiny se rozhodla vymáhat na prezidentovi státu finanční a hmotnou "výpomoc". Nastražila Atomovou bombu a biologickou bombu. Vyhrožuje jejich odpálením, pokud nedostanou co chtějí.

Na přípravu bomb a jejich aktivování zajala 2 vědce z různých vojenských jednotek a po zaktivování je drží jako rukojmí ve svém táboře. Každý z těchto vědců ví, kde je schován 1 klíč na deaktivování bomby. K deaktivaci jsou zapotřebí 2 klíče a každý vědec ví pouze o jednom.

Prezident pustil do médií, že najme žoldáky na zahnání hrozby. Přihlásily se jednotky, které se hlásí dobrovolně. Samozřejmě každé jde o výnos z danné akce a proto se všichni shodli, že nedají druhému týmu šanci, aby je připravil o zisk.

Bohužel informace o místě a výzbroji nejsou v celku žádné a pro rychlejší přesun jsou týmy vybavéné pouze základním střelivem do sekundárních zbraní. K dispozici je pouze mapa, na které je vyznačené místo, kde by se měl nalézat kufr, který potřebuje tým k akci. Kufr obsahuje mapu s umístěním tajné zbrojnice, místem tábora, kde drží vědce a peníze na vykoupení rukojmích.

OBA ZAJATCI SE SMÍ POKUSIT O ÚTĚK. JE JEN NA NICH, ZDA TO BUDOU RISKOVAT. BUDOU VĚDĚT, KDE MAJÍ ZBRANĚ A POKUD SI JE REBELOVÉ NEBUDOU HLÍDAT, MAJÍ POVOLENO ŠKODIT V TÁBOŘE.

Pro dobití střeliva je nutné najít zbrojnici. Jsou 2. Jedna tajná(za nalezení jsou 3 body) a veřejná(za nalezení je 1 bod). V každé zbrojnici jsou kartičky, které značí dobití a o kterou zbrojnici jde. Kdo "dobíjecí" kartu ztratí, přichází o munici a nemůže dál hrát se svojí primární zbraní. Smí pouze vypomáhat a střílet sekundární zbraní.

Dále musí týmy najít jaderné a biologické barely, které jsou rozmístěny po okolí a tím znemožnit rebelům, výrobu dalších bomb. Bohužel některé barely se pomíchaly a pokud chtějí týmy vědět, co se ve kterém skrývá, bude muset barely otevřít. V každém neoznačeném barelu bude látka volně uložena a bude nutné jí přemístit do další vnitřní ochranné schránky. 

POZOR!!! BARELY OBSAHUJÍ VOLNĚ ULOŽENÉ LÁTKY A TUDÍŽ JE POTŘEBA ZACHÁZET S NIMI S NEJVYŠŠÍ OPATRNOSTÍ!!! PŘED OTEVŘENÍM JE NUTNÉ NASADIT SI OCHRANNÉ PROSTŘEDKY. V PŘÍPADĚ ROZSYPÁNÍ NEBO VYLITÍ, DOCHÁZÍ K ZASAŽENÍ VOJÁKŮ A PŘÍPADNÉ SMRTI. DÁVKA BUDE URČENA V JEDNOTLIVÝCH BARELECH RŮZNĚ.


ÚKOLY:

- Co nejrychleji najít kufr

- Podle kufru najít zbrojnici a dobít si střelivo

- Najít tábor rebelů

- Pokusit se vykoupit zajatce po dobrém

- Osvobození zajtců

- S pomocí vědců najít deaktivační klíče a zneškodnit bomby

- Zajistit, aby se tým nevystavil biologickému ani jadernému ohrožení

EVENTUALITY:

- Pokud druhý tým najde tajnou zbrojnici jako první, musí váš tým najít veřejnou zbrojnici, dobít si střelivo, aby mohl hrát.

- Pokusit se získat kufr od druhého týmu a misy dokončit

- Pokusit se zajistit, aby oba zajatci přežili

- Pokud rebelové nebudou chtít vydat zajatce po dobrém, je nutné použít násilí.

- Pokud nějaký z vědců zemře, podle mapy z kufru najít speciální klíč na deaktivaci bombu.

- Pokusit se získat od týmu, který má dobíjecí karty, tyto karty a získat tak víc bodů

Obrazek Obrazek Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář