Jdi na obsah Jdi na menu
 


ACE

2. 2. 2010

A C E

dsc08520.jpg

 

1. Co Tě přivedlo k airsoftu?
Od malička jsme si hráli na vojáky, na policajty a zloděje a strašně mě fascinovala US ARMY. Kdykoliv to šlo, měl jsem na sobě maskáče a běhal jsem s plastovou zbraní. No a když se i k nám dostal airsoft, byla to moje jasná volba. Kdy můžete někoho střelit a víte, že mu tím nic neuděláte?


2. Od kdy hraješ airsoft?
Aktivně od roku 2008. Sice už předtim jsem měl airsoftový zbraně(manuály), ale nebylo moc s kým hrát, tak to bylo spíš jen takový to zkoušení.

3. Co se Ti líbí na airsoftu?
Jak už jsem psal, tak je to splněnej sen. Líbí se mi to celkově. Ten pocit, že máš kolem sebe lidi, který žijou tím samým životním směrem, jako Ty. Ta volnost a variabilita her a různých možností. A hlavně to přátelství a kamarádství. To je to hlavní.


4. Co bys řekl/a o A.T.L.ku?
A.T.L.ko bylo od začátku tým, spíš o přátelství a pohodě. Někteří z nás šli svojí vlastní cestou, kterou si zvolili a tak se počet členů mění. Ale dokud na to máme sílu a snahu, tak A.T.L.ko bylo, je a bude tým přátel, hrajících airsoft srdcem a s našením.

5. Proč sis vybral zbraň kterou máš?
Byla to první zbraň, kterou jsme si koupili a líbilo se mi na ní, jak je těžká, mohutnější a sedla mi do ruky. Nekopírujeme žádnou jednotku, takže si každej z nás vybírá zbraň po svým. A mě se prostě H&K G36C líbila a líbí. Neměnil bych.

6. Jakou primární a jakou sekundární zbraň máš?
Primární: H&K G36C - Elektrika                                               Sekundární: Beretta M92F - Plyn

7. Proč bys doporučil/a taktickou vestu kterou máš?
Mám kopii vesty CIRAS a líbí se mi na ní velikost. Dá se na MOLLE styl navěsit dostatek kapes a různých kravinek, který ve hře hodně pomáhaji. Jsem rád, že vezmu vestu a mám na ní z 90% všechno co potřebuju.

8. Co bys poradil/a nováčkům, co chtejí začít s airsoftem?
Najít si tým nebo lidi, co správně a bez jakýhokoliv povýšenýho přístupu, dokážou uvéct do světa airsoftu. Je na prd, začínat úplně sám. A potom fér hru, trpělivost a skromnost.

9. Tvůj upřímný názor na Tvoje hraní?
Ten kdo dokáže o sobě říct, že hraje správně a bezchybně, nemá v softu co dělat. Nikdo neni dokonalej a to ani já. Kolikrát udělám chybu naprosto amatérskou a jindy přesně tu samou chybu dokážu bezvadně opravit. Chybama se člověk učí a soft je neustálý učení. Chyby byly, jsou a budou, ale pokud člověk hraje jak jen nejlíp dokáže, tak potom je to správně.

                                 
A teď drobet z jiného soudku


10. Co Tvoje osobní koníčky?
Jsem filmovej maniak. Miluju ženský, párty, hudbu. Rád si vyrábím plno věcí na výstroj sám. Miluju vtipy. Rád kreslím.

11. Co nám o sobě povíš?
Jsem flegmouš. Jen tak se nenaseru a když už, tak je to většinou jen na chvilku. Nejsem žádná svině. Rád lidi bavím a pro lidi bych se rozdal. Nejlepší je poznat mě osobně, aby si každej udělal názor sám.

12. Jak by ses co nejlépe popsal/a?
Nezměním se kvůli nikomu. A pro přátele jsem tady KDYKOLIV :)

13. A klasická poslední věta na závěr?

ŽIVOT SE MÁ UŽÍVAT A NE PŘEŽÍVAT :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář