Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dáša

6. 6. 2012

Dáša

K A R K U L K A

karkulka.png

 


Co Tě přivedlo k airsoftu?

K airsoftu mě přivedlo hodně velká náhoda.TZV: sem k tomu přišla jako slepá k houslím jak se říká. Vźdycky mě lákali adrenalinové sporty a tak, a když jsem potkala lidi z A.T.L a ty mi nabídli že mi půjčí výstroj abych si to mohla vyzkoušet tak jsem šla a bylo to...chytlo mě to natolik že teď už bych nemohla přestat.

Od kdy hraješ airsoft?

Hraju asi tak 2 roky.

Co se Ti líbí na airsoftu?

Na airsoftu se mi líbí pohoda, adrenalin, pořád samé akce kdy se člověk aspoň nevalí doma na gauči a nesedí u PC, a hlavně parta nových skvělích přátel.

Co bys řekl/a o A.T.L.ku?

A.T.L je tým který stále na sobě pracuje a snaží se vylepšovat. Hlavně je to ale parta přátel který jsou bláznivý :-) je s nimi sranda nejenom na airsoftu ale hlavně mě nejvíc překvapilo že ač jako nová a nikoho jsem neznala a ještě k tomu holka mě mezi sebe skvěle přijmuli a berou mě jako sobě rovným.

Proč sis vybral zbraň kterou máš?

Zbraň sem si vybrala samozřejmě jako ženská hlavně podle vzhledu a když mi bylo řečeno že ji má i část týmu a že je dobrá nebylo co řešit :-) a už bych jí nevyměnila. Zatím :-D

Jakou primární a jakou sekundární zbraň máš?

Primární mám G36C a sekundární mám Desert warriora

Proč bys doporučil/a taktickou vestu kterou máš?

Nechci doporučovat nic konkrétně...každý si musí vyzkoušet to co mu sedí nejlépe...mě vyhovuje ta co mám a sem moc spokojená

Co bys poradil/a nováčkům, co chtejí začít s airsoftem?

No určitě si jít nejdříve zastřílet než začnete nakupovat věci ale určitě pojďte hrát ;-) a hlavně přiznávat !jináč aby se nebálli někoho oslovit když potřebují poradit nebo tak..všichni rádi poradí a předají své zkušenosti. ;-)

Tvůj upřímný názor na Tvoje hraní?

:-D Dobrá otázka :-) upřímně nejsem nějak dobrá ale snažím se a hlavně mám kolem sebe lidi co vždy poradí ale hlavní je baví mě to

A teď drobet z jiného soudku

 

Co Tvoje osobní koníčky?

Mé osobní koníčky? ty jo asi hlavně cestování...a akcičky...neumím sedět doma

Co nám o sobě povíš?

No tak jsem Dášenka , milá, hodná a odblešená :-D jináč bych asi řekla normální holka která nesnáší nudu a je pro každou špatnost :-)

Jak by ses co nejlépe popsal/a?

Blázen :-)

A klasická poslední věta na závěr?

Lidi neseďte doma a přijďte si zahrát na čerstvém vzduchu. Tohle vám ani PC hry nedají tolik zábavy ;-) Těšíme se na všechny co si přijdou jen zahrát nebo zapařit :-D prostě cokoli ;-)