Jdi na obsah Jdi na menu
 


FARKY

21. 3. 2014

F A R K Y

1. Co Tě přivedlo k airsoftu?

Od malička se mi líbilo koukat se na americkou armádu. Airsoft mi přišel jako správná náhrada za armádu nikoho nezabíjet. 

 
2.Od kdy hraješ airsoft ?
Začal jsem ho hrát v deváté třídě aktivněji s týmem A.T.L. Jinak chodit do lesa se zbraněmi od Číňanů už jsem začal dávno a dávno.
 
3.Co se ti líbí na airsoftu ?
Vždy se mi líbila morálka a síla vojáků. Maskáče a Taktické vesty všechno vyzbrojení i zbraně jsou už jenom třešničkou na dortu.
 
4.Co bys řekl/a o A.T.L.ku ?
Je to tým lidí kteří jsou opravdovými přáteli. Hrajeme celým srdcem jsme čestní a férový.
 
5.Proč sis vybral zbraň kterou máš ?
Mám SVD Dragunov sice neoplývám trpělivostí kterou by měl mít odstřelovač ale dokážu vidět to co ostatní neuvidí ani na 30m to já vidím na 100.
 
6.Jakou primární a jakou sekundární zbraň máš ?
SVD Dragunov - Manuál
HK416 - Automat
 
7.Proč bys doporučil vestu kterou máš ?
Mám kopii vesty CIRAS. Dají se do ní vložit pláty a vejde se na ní všechno co je potřeba. Dá se rozšířit takže se do ní vejde každý jak na obvodu pasu tak ramenou.
 
8. Co bys poradil nováčkům kteří chtějí začít s airsoftem ?
Určitě musíte nosit brýle i když se nestřílí a někdo ve vašem okolí máchá zbraní na kuličky. Nehnat se do zbraní které mají více jak 130m/s a Určitě co je to nejdůležitější !!!! NAJDĚTE SI PARTU LIDÍ KTEŘÍ JSOU PRO VÁS NĚČÍM ! ne nějakého blbce který po vás bude chtít salutovat a klikovat aby si mohl masírovat EGO fakt fajn partu lidí se kterými je vám fajn a máte tenhle společný zájem . Viz A.T.L. 
 
9.Tvůj upřímný názor na tvoje hranní ?  
Už tu padlo nemám moc trpělivost někde polehávat jsem spíš člověk do první linie :D miluju adrenalin a toho se v první linii dostává nejvíce. Jsem aktivní takže rychlé přesuny přes celý les neni problém být první na schodech kde čeká dávka žádný problém moje hranní je spíš chytání zásahů aby ostatní mohli žít. Nehraju pro sebe hraju pro tým !
 
10. Co tvoje osobní koníčky ?
Miluji vaření, kontaktní sporty, Posilování i všechno co k tomu patří (hlídání si stravy) A veškerou manuální práci.
 
11. Co nám o sobě povíš ?
Jsem Flegmatik který ale při překročení svých hranic je cholerický a to silně :D. Jednou za můj život se člověku povedlo tuto hranici překročit takže tak silně flegmatický. Mám rád pořádek jsem perfekcionalista a docela dost dám na svůj vzhled i když nejsem GEJ :D. Miluji opačné pohlaví pro blbce :D
 
12.Jak by ses co nejlépe popsal ?
Perfekcionalista , Flegmatik , Manuálně zručný. Nemám moc přátel kterým 100% věřím mám jen jednoho popravdě a ten to ví. Nikdy nevrazím kudlu do zad nikomu kdo na mě spoléhá a co slíbím se snažím 100% dodržet. 
 
13.A klasická poslední věta na závěr ?
Nedělej druhému to co nechceš aby druhý dělal tobě (moje moto kterým se řídím a budu řídit celý zbytek života )
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář